+420 774 192 249 info@backtolifekennel.cz

„AKTUÁLNĚ“

PLÁNOVANÉ KRYTÍ 2022 „BOOGIE“

!Rezervace otevřeny! 

V listopadu 2022, proběhlo první krytí naší černé fenky Boogie, s krásným černým psem Killer Bee Domidar Dogs. Jedná se o nádherného, povahově vyrovnaného, černého psa, atletické postavy, s perfektně modelovanou hlavou, rovnými zády, vynikajícím úhlením končetin a dokonalým pohybem. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní vyšetření s vynikajícími výsledky.

 

Štěňátka z tohoto spojení, by se měla narodit na konci ledna roku 2023 a do nových rodin budou k odběru koncem března 2023, Štěňátka budou černého zbarvení.

„AKTUÁLNĚ“

PLÁNOVANÉ KRYTÍ 2022 „VIKI“

!Rezervace otevřeny! 

V prosinci 2022 – lednu 2023, plánujeme poslední krytí naší modré fenky Vikinky s krásným černým psem Dark Angel Ambassador Sun. Jedná se o krásného, povahově vyrovnaného, černého psa, atletické postavy, se sušší – perfektně modelovanou hlavou, rovnými zády, vynikajícím úhlením končetin a dokonalým pohybem. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní vyšetření s vynikajícími výsledky.

 

Štěňátka z tohoto spojení, by se měla narodit na začátku roku 2023 (podle hárání) a do nových rodin budou k odběru v březnu–dubnu 2023, Štěňátka budou barevně namíchaná – černá a modrá, případně s bílými znaky. Zde je odkaz na rodokmen štěňátek z tohoto spojení.