+420 774 192 249 info@backtolifekennel.cz

„AKTUÁLNĚ“

„BOOGIE“ vrh „G“

!Rezervace uzavřeny! 

Dne 25. 1. 2023 se narodila naší Buginace 3 krásná celočerná štěňátka. Narodily se 2 holčičky a 1 kluk. Je to první krytí naší černé fenky Boogie, s krásným černým psem Killer Bee Domidar Dogs. Jedná se o nádherného, povahově vyrovnaného, černého krycího psa, atletické postavy, s perfektně modelovanou hlavou, rovnými zády, vynikajícím úhlením končetin a dokonalým pohybem. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní vyšetření s vynikajícími výsledky. Rezervace na štěňátka z tohoto spojení již nepřijímáme.

 

Štěňátka jsou celočerného zbarvení a do nových rodin půjdou se všemi náležitostmi (řádná kupní smlouva, průkaz původu, PET pas atd.). Doživotní chovatelský servis samozřejmostí.

„AKTUÁLNĚ“

PLÁNOVANÉ KRYTÍ 2023 „VIKI“

!Rezervace uzavřeny! 

V druhé polovině ledna 2023, proběhlo poslední krytí naší modré fenky Vikinky s krásným černým psem Dark Angel Ambassador Sun. Jedná se o krásného, povahově vyrovnaného, černého psa, atletické postavy, se sušší – perfektně modelovanou hlavou, rovnými zády, vynikajícím úhlením končetin a dokonalým pohybem. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní vyšetření s vynikajícími výsledky.

 

Štěňátka z tohoto spojení, by se měla narodit v druhé polovině března 2023 a do nových rodin budou k odběru v druhé polovině května 2023, Štěňátka budou barevně namíchaná – černá a modrá, případně s bílými znaky a do nových rodin půjdou se všemi náležitostmi (řádná kupní smlouva, průkaz původu, PET pas atd.). Doživotní chovatelský servis samozřejmostí.. Zde je odkaz na rodokmen štěňátek z tohoto spojení.