+420 774 192 249 info@backtolifekennel.cz

NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK PO „DIDI“ VRH „B“

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ VE SVÝCH NOVÝCH DOMOVECH

Dne 4. 6. 2019 se narodila naší černé fenečce DIDI 4 krásná štěňátka a všechno jsou to kluci. Porod proběhl bez komplikací a všechna štěňátka se mají čile k světu. Jen pro připomenutí, Naše „DIDI“ byla kryta krásným černým pejskem  HOLD ME BACK DOMIDAR DOGS „HUGO“, viz. níže. Toto krytí bylo dlouho a pečlivě plánováno. Všechna štěňátka jsou již zarezervována a proto nepřijímáme už žádné rezervace. ZDE je odkaz na rodokmen štěňátek.

PLÁNOVANÉ KRYTÍ „DIDI“ – BŘEZOST POTVRZENA

Dne 29. 4. 2019 proběhlo ultrazvukové vyšetření naši DIDI a byla POTVRZENA BŘEZOST. Krytí naší černé fenky „DIDI“ krásným černým pejskem  HOLD ME BACK DOMIDAR DOGS „HUGO“ bylo dlouho a pečlivě plánováno. Toto spojení je velmi perspektivní a skýtá vysoký předpoklad kvality budoucího odchovu. Krytí proběhlo naprosto bez jakéhokoliv problému. Rovněž přístup majitele krycího psa pana Martina Záliše, byl příkladný a profesionální. Štěňátka by se měla narodit začátkem června 2019. Odběr štěňátek novými páníčky bude koncem července 2019. Budou to taková letní štěňátka zalitá sluncem. Barva štěňátek bude s největší pravděpodobností čistě černá, s případným minimem bílých znaků.

Otec štěňátek HOLD ME BACK DOMIDAR DOGS, je krásný, temperamentní černý pes. Byl dlouho a velmi pečlivě vybírán. Musel splnit velmi přísná kritéria na povahové i exteriérové vlastnosti a v neposlední řadě též na rodokmen. Lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že štěňátka z tohoto spojení, budou velmi temperamentní, ale vyrovnaná, mimořádné exterierové kvality!

JMÉNA ŠTĚŇÁTEK:

  1. Buffalo Bill – pejsek
  2. Butch Cassidy – pejsek
  3. Billy the Kid – pejsek
  4. Big Buddy – pejsek