+420 774 192 249 info@backtolifekennel.cz

    BACK TO LIFE

                                    MEZINÁRODNĚ CHRÁNĚNÁ STANICE PLEMENE STAFFORDSHIRE BULL TERRIER (SBT)

NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK PO „DIDI“ VRH „B“

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ VE SVÝCH NOVÝCH DOMOVECH

Dne 4. 6. 2019 se narodila naší černé fenečce DIDI 4 krásná štěňátka a všechno jsou to kluci. Porod proběhl bez komplikací a všechna štěňátka se mají čile k světu. Jen pro připomenutí, Naše „DIDI“ byla kryta krásným černým pejskem  HOLD ME BACK DOMIDAR DOGS „HUGO“, viz. níže. Toto krytí bylo dlouho a pečlivě plánováno. Všechna štěňátka jsou již zarezervována a proto nepřijímáme už žádné rezervace. ZDE je odkaz na rodokmen štěňátek.

PLÁNOVANÉ KRYTÍ „DIDI“ – BŘEZOST POTVRZENA

Dne 29. 4. 2019 proběhlo ultrazvukové vyšetření naši DIDI a byla POTVRZENA BŘEZOST. Krytí naší černé fenky „DIDI“ krásným černým pejskem  HOLD ME BACK DOMIDAR DOGS „HUGO“ bylo dlouho a pečlivě plánováno. Toto spojení je velmi perspektivní a skýtá vysoký předpoklad kvality budoucího odchovu. Krytí proběhlo naprosto bez jakéhokoliv problému. Rovněž přístup majitele krycího psa pana Martina Záliše, byl příkladný a profesionální. Štěňátka by se měla narodit začátkem června 2019. Odběr štěňátek novými páníčky bude koncem července 2019. Budou to taková letní štěňátka zalitá sluncem. Barva štěňátek bude s největší pravděpodobností čistě černá, s případným minimem bílých znaků.

Otec štěňátek HOLD ME BACK DOMIDAR DOGS, je krásný, temperamentní černý pes. Byl dlouho a velmi pečlivě vybírán. Musel splnit velmi přísná kritéria na povahové i exteriérové vlastnosti a v neposlední řadě též na rodokmen. Lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že štěňátka z tohoto spojení, budou velmi temperamentní, ale vyrovnaná, mimořádné exterierové kvality!

JMÉNA ŠTĚŇÁTEK:

 1. Buffalo Bill 
 2. Butch Cassidy
 3. Billy the Kid
 4. Big Buddy

   

   

   

  FOTOGALERIE

  VRH „B“ ŠTĚŇÁTKA